Založ si blog

Politici nás majú za hlupákov, ktorých stačí opiť a naplniť im žalúdky – presvedčme ich o opaku!

55 dní. Toľko ostáva do predčasných parlamentných volieb. Nastáva čas, kedy bude záujem o slovenského voliča najvyšší – politici v uhladených oblekoch sa na voliča budú usmievať z tisícov billboardov, na osobných stretnutiach sa bude podávať alkohol, guláš, o zábavné programy bude takisto postarané. Prvé príklady sú už známe – Fico ponúkne Drišľak či Michala Davida, SaS organizuje fašiangy a Most-Híd bude na svahoch ponúkať varené víno.

Ich cieľ je jednoduchý – zabudnime na všetky pochybenia politikov počas posledného roka a pol. Zabudnime na nesplnené sľuby z minulých volieb, na kšefty dohodené kamarátom, na neustále sa zhoršujúcu situáciu vás a vašich blízkych, či na nečinnosť najväčšej opozičnej strany.

Na tomto prístupe k ľuďom, môžeme vidieť ako nás politici vnímajú – ako stádo, ktorému stačí naplniť žalúdok gulášom a pálenkou, ponúknuť nejakú zábavu, prípadne sa s nami vyfotiť. A na oplátku čakajú, že my im 10. marca dáme svoj hlas. Sme naozaj takýto hlúpi a ľahko manipulovateľní?

My, komunisti, sme presvedčení  o opaku. Slováci nie sú hlúpi. Preto sa vás nebudeme snažiť opiť či zabaviť, ale naopak, budeme chcieť s vami diskutovať o vašich problémoch a o východiskách, ktoré ponúkame, príp. ktoré ponúkate vy – pretože veríme, že sa nerozhodujete podľa toho, ktorá strana vám ponúkla  chutnejší guláš, ale na základe toho, ktorá strana má podľa vás čo najvážnejší záujem zmeniť naše postavenie k lepšiemu.

Spomeňme si, na koho sme počas uplynulých mesiacov nadávali – pri pive, pri správach, v čakárni nemocnice, v rade na úrade práce, či pri kupovaní zdraženého lístku na ceste do práce…

O 55 dní budeme mať ideálnu možnosť  vysporiadať sa s politikmi, ktorí nám už roky sľubujú dvojnásobné platy, stabilnú sociálnu situáciu a pod. Nenechajme si preto túto príležitosť uniknúť, nevoľme len „menšie zlo“. Práve takéto zmýšľanie im vyhovuje, pretože majú istotu, že sa do parlamentu dostanú.

JE NA ČASE, ABY SA NIEKTO ZASTAL AJ BEŽNÝCH ĽUDÍ!

 

Artur Bekmatov

 

PS. Ak máte záujem sa so mnou skontaktovať alebo sa niečo spýtať, môžete tak spraviť na mojej facebookovej fan page. V prípade, že link Vám nefunguje môžete si stránku nájsť pod názvom: “Artur Bekmatov – kandidát č.3 do NR SR za KSS“.

 

Slovenskí presstitúti v službách propagandy

12.09.2014

Pravidelne čítajúc správy a komentáre v slovenských médiách vidím, že spolu so zvyšovaním napätia medzi Ruskom a Západom sa názorová pluralita v slovenských médiách prepadá stále hlbšie viac »

Karol Polák: „Socializmus má k demokracii bližšie ako kapitalizmus. “

16.06.2014

Jeho nezameniteľný barytón približoval divákom v Československu počas niekoľkých desaťročí stovky športových prenosov. Bol pri všetkých úspechoch športovcov ČSSR. Napriek tomu, že jeho viac »

Novinárska servilnosť a voľby na Ukrajine a v Sýrii

05.06.2014

Z dôb socializmu je známy taký vtip na manipulačné praktiky vtedajšej žurnalistiky: „ Sovietsky vodca L.I. Brežnev si na návšteve USA dá preteky v behu na 100m s americkým prezidentom Jimmym viac »

Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

27.03.2017 23:12

Nadácia Aigyptos podporuje rozvoj slovenskej egyptológie. Je platformou pre odborníkov i laikov, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru starovekého Egypta.

Asociácia polio v SR - RŠO SZTP

27.03.2017 22:58

Sme republiková špecifická organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých združujúca ľudí, ktorí v ranom detstve prekonali detskú obrnu (poliomyelitídu).

Thomas de Maiziere

De Maiziere pohrozil krajinám, ktoré nechcú odmietnutých migrantov

27.03.2017 22:42

Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere požaduje vyvodenie dôsledkov pre krajiny, ktoré nechcú prijať odmietnutých migrantov.

Kiska, Izrael, lekár, operácia, Haifa

Kiska na návšteve Izraela: Zdieľanie skúseností je cestou k úspechu

27.03.2017 22:21

Unikátna univerzita musí mať špičkových študentov a profesorov, musí slúžiť štátu, spoločnosti a meniť ju. Uviedol Kiska na pôde technickej univerzity Technion v Haife.

Artur Bekmatov

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 183899x
Priemerná čítanosť článkov: 3470x

Autor blogu

Kategórie