Založ si blog

Politici nás majú za hlupákov, ktorých stačí opiť a naplniť im žalúdky – presvedčme ich o opaku!

55 dní. Toľko ostáva do predčasných parlamentných volieb. Nastáva čas, kedy bude záujem o slovenského voliča najvyšší – politici v uhladených oblekoch sa na voliča budú usmievať z tisícov billboardov, na osobných stretnutiach sa bude podávať alkohol, guláš, o zábavné programy bude takisto postarané. Prvé príklady sú už známe – Fico ponúkne Drišľak či Michala Davida, SaS organizuje fašiangy a Most-Híd bude na svahoch ponúkať varené víno.

Ich cieľ je jednoduchý – zabudnime na všetky pochybenia politikov počas posledného roka a pol. Zabudnime na nesplnené sľuby z minulých volieb, na kšefty dohodené kamarátom, na neustále sa zhoršujúcu situáciu vás a vašich blízkych, či na nečinnosť najväčšej opozičnej strany.

Na tomto prístupe k ľuďom, môžeme vidieť ako nás politici vnímajú – ako stádo, ktorému stačí naplniť žalúdok gulášom a pálenkou, ponúknuť nejakú zábavu, prípadne sa s nami vyfotiť. A na oplátku čakajú, že my im 10. marca dáme svoj hlas. Sme naozaj takýto hlúpi a ľahko manipulovateľní?

My, komunisti, sme presvedčení  o opaku. Slováci nie sú hlúpi. Preto sa vás nebudeme snažiť opiť či zabaviť, ale naopak, budeme chcieť s vami diskutovať o vašich problémoch a o východiskách, ktoré ponúkame, príp. ktoré ponúkate vy – pretože veríme, že sa nerozhodujete podľa toho, ktorá strana vám ponúkla  chutnejší guláš, ale na základe toho, ktorá strana má podľa vás čo najvážnejší záujem zmeniť naše postavenie k lepšiemu.

Spomeňme si, na koho sme počas uplynulých mesiacov nadávali – pri pive, pri správach, v čakárni nemocnice, v rade na úrade práce, či pri kupovaní zdraženého lístku na ceste do práce…

O 55 dní budeme mať ideálnu možnosť  vysporiadať sa s politikmi, ktorí nám už roky sľubujú dvojnásobné platy, stabilnú sociálnu situáciu a pod. Nenechajme si preto túto príležitosť uniknúť, nevoľme len „menšie zlo“. Práve takéto zmýšľanie im vyhovuje, pretože majú istotu, že sa do parlamentu dostanú.

JE NA ČASE, ABY SA NIEKTO ZASTAL AJ BEŽNÝCH ĽUDÍ!

 

Artur Bekmatov

 

PS. Ak máte záujem sa so mnou skontaktovať alebo sa niečo spýtať, môžete tak spraviť na mojej facebookovej fan page. V prípade, že link Vám nefunguje môžete si stránku nájsť pod názvom: “Artur Bekmatov – kandidát č.3 do NR SR za KSS“.

 

Slovenskí presstitúti v službách propagandy

12.09.2014

Pravidelne čítajúc správy a komentáre v slovenských médiách vidím, že spolu so zvyšovaním napätia medzi Ruskom a Západom sa názorová pluralita v slovenských médiách prepadá stále hlbšie viac »

Karol Polák: „Socializmus má k demokracii bližšie ako kapitalizmus. “

16.06.2014

Jeho nezameniteľný barytón približoval divákom v Československu počas niekoľkých desaťročí stovky športových prenosov. Bol pri všetkých úspechoch športovcov ČSSR. Napriek tomu, že jeho viac »

Novinárska servilnosť a voľby na Ukrajine a v Sýrii

05.06.2014

Z dôb socializmu je známy taký vtip na manipulačné praktiky vtedajšej žurnalistiky: „ Sovietsky vodca L.I. Brežnev si na návšteve USA dá preteky v behu na 100m s americkým prezidentom Jimmym viac »

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.

Artur Bekmatov

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 181975x
Priemerná čítanosť článkov: 3433x

Autor blogu

Kategórie