Založ si blog

Politici nás majú za hlupákov, ktorých stačí opiť a naplniť im žalúdky – presvedčme ich o opaku!

55 dní. Toľko ostáva do predčasných parlamentných volieb. Nastáva čas, kedy bude záujem o slovenského voliča najvyšší – politici v uhladených oblekoch sa na voliča budú usmievať z tisícov billboardov, na osobných stretnutiach sa bude podávať alkohol, guláš, o zábavné programy bude takisto postarané. Prvé príklady sú už známe – Fico ponúkne Drišľak či Michala Davida, SaS organizuje fašiangy a Most-Híd bude na svahoch ponúkať varené víno.

Ich cieľ je jednoduchý – zabudnime na všetky pochybenia politikov počas posledného roka a pol. Zabudnime na nesplnené sľuby z minulých volieb, na kšefty dohodené kamarátom, na neustále sa zhoršujúcu situáciu vás a vašich blízkych, či na nečinnosť najväčšej opozičnej strany.

Na tomto prístupe k ľuďom, môžeme vidieť ako nás politici vnímajú – ako stádo, ktorému stačí naplniť žalúdok gulášom a pálenkou, ponúknuť nejakú zábavu, prípadne sa s nami vyfotiť. A na oplátku čakajú, že my im 10. marca dáme svoj hlas. Sme naozaj takýto hlúpi a ľahko manipulovateľní?

My, komunisti, sme presvedčení  o opaku. Slováci nie sú hlúpi. Preto sa vás nebudeme snažiť opiť či zabaviť, ale naopak, budeme chcieť s vami diskutovať o vašich problémoch a o východiskách, ktoré ponúkame, príp. ktoré ponúkate vy – pretože veríme, že sa nerozhodujete podľa toho, ktorá strana vám ponúkla  chutnejší guláš, ale na základe toho, ktorá strana má podľa vás čo najvážnejší záujem zmeniť naše postavenie k lepšiemu.

Spomeňme si, na koho sme počas uplynulých mesiacov nadávali – pri pive, pri správach, v čakárni nemocnice, v rade na úrade práce, či pri kupovaní zdraženého lístku na ceste do práce…

O 55 dní budeme mať ideálnu možnosť  vysporiadať sa s politikmi, ktorí nám už roky sľubujú dvojnásobné platy, stabilnú sociálnu situáciu a pod. Nenechajme si preto túto príležitosť uniknúť, nevoľme len „menšie zlo“. Práve takéto zmýšľanie im vyhovuje, pretože majú istotu, že sa do parlamentu dostanú.

JE NA ČASE, ABY SA NIEKTO ZASTAL AJ BEŽNÝCH ĽUDÍ!

 

Artur Bekmatov

 

PS. Ak máte záujem sa so mnou skontaktovať alebo sa niečo spýtať, môžete tak spraviť na mojej facebookovej fan page. V prípade, že link Vám nefunguje môžete si stránku nájsť pod názvom: “Artur Bekmatov – kandidát č.3 do NR SR za KSS“.

 

Slovenskí presstitúti v službách propagandy

12.09.2014

Pravidelne čítajúc správy a komentáre v slovenských médiách vidím, že spolu so zvyšovaním napätia medzi Ruskom a Západom sa názorová pluralita v slovenských médiách prepadá stále hlbšie viac »

Karol Polák: „Socializmus má k demokracii bližšie ako kapitalizmus. “

16.06.2014

Jeho nezameniteľný barytón približoval divákom v Československu počas niekoľkých desaťročí stovky športových prenosov. Bol pri všetkých úspechoch športovcov ČSSR. Napriek tomu, že jeho viac »

Novinárska servilnosť a voľby na Ukrajine a v Sýrii

05.06.2014

Z dôb socializmu je známy taký vtip na manipulačné praktiky vtedajšej žurnalistiky: „ Sovietsky vodca L.I. Brežnev si na návšteve USA dá preteky v behu na 100m s americkým prezidentom Jimmym viac »

Gazprom

Nord Stream 2 je reálnejší. Polovicu plynovodu zaplatia západné firmy

25.04.2017 06:19

Na výstavbu plynovodu Nord Stream 2, ktorý obchádza Ukrajinu a Slovensko, sa našli peniaze. Polovicu nákladov zaplatia veľké západné firmy.

Marine Le Pen

Le Penová sa dočasne vzdala vedenia Národného frontu

24.04.2017 22:27

Francúzska prezidentská kandidátka a šéfka ultrapravicového Národného frontu (FN) Marine Le Penová dočasne odstúpila z čela svojej strany. I

trump

Trump si pripomenul vyvražďovanie Arménov, slovo genocída nepoužil

24.04.2017 20:50

Zabíjanie Arménov osmanskými Turkami počas prvej svetovej vojny predstavuje jedno z najhorších masových zverstiev 20. storočia a "temnú kapitolu" v dejinách.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Mrazivý apríl mení v sadoch pravidlá hry

24.04.2017 20:00

Nádej aj rozčarovanie sa zmocňujú ovocinárov a vinohradníkov, ktorí skúmajú v sadoch a viniciach škody na stromoch a kroch spôsobené minulotýždňovým mrazom.

Artur Bekmatov

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 184960x
Priemerná čítanosť článkov: 3490x

Autor blogu

Kategórie