Založ si blog

My pójdeme do tankoch. .. na Biľaka!

Alojz Hlina sa stal známy najmä kvôli svojim protislotovským postojom. Kritizoval jeho správanie sa, vystupovanie na verejnosti, či výroky. Po marcových voľbách, ktoré znamenali koniec Slotovej poslaneckej kariéry, mu dokonca zorganizoval goodbye party.

V posledný augustový deň pritiahol Hlina starý sovietsky tank pred dom Vasila Biľaka. Čo tým dokázal? Jednoznačne to, že od Slotových praktík nemá ďaleko. Naopak, prekonáva ho. Pokým Slota len hovoril o tom, že nasadne do tanku a pôjde na Budapešť (aj to v podnapitom stave), Hlina skutočne nasadol na tank a prišiel pred Biľakov dom. Za triezva.

Nevadí mu, že slovenská armáda nemá už ani len tú T-72, na akej prišiel pred Biľakov dom.

Nevadí mu, že po 1989 si stovky zlodejov štátneho majetku postavili vily sto krát honosnejšie ako je tá Biľakova.

Nevadí mu, že za potraviny musíme doslova každý deň platiť stále viac.

Nevadí mu, že máme 6. najvyššiu nezamestnanosť v EÚ.

Jemu, poslancovi NR SR, toto všetko nevadí. Vadí mu Biľak.

 

Slovenskí presstitúti v službách propagandy

12.09.2014

Pravidelne čítajúc správy a komentáre v slovenských médiách vidím, že spolu so zvyšovaním napätia medzi Ruskom a Západom sa názorová pluralita v slovenských médiách prepadá stále hlbšie viac »

Karol Polák: „Socializmus má k demokracii bližšie ako kapitalizmus. “

16.06.2014

Jeho nezameniteľný barytón približoval divákom v Československu počas niekoľkých desaťročí stovky športových prenosov. Bol pri všetkých úspechoch športovcov ČSSR. Napriek tomu, že jeho viac »

Novinárska servilnosť a voľby na Ukrajine a v Sýrii

05.06.2014

Z dôb socializmu je známy taký vtip na manipulačné praktiky vtedajšej žurnalistiky: „ Sovietsky vodca L.I. Brežnev si na návšteve USA dá preteky v behu na 100m s americkým prezidentom Jimmym viac »

demonštrácia, protest, trump,

V Bruseli pochodovalo proti Trumpovi 6-tisíc demonštrantov

24.05.2017 22:16

Proti návšteve prezidenta USA Donalda Trumpa v belgickom hlavnom meste Brusel protestovalo podľa informácií tamojšej polície okolo 6 000 ľudí.

súdna rada,

Rozhodnutie sudcov môže ovplyvniť jesenné voľby

24.05.2017 20:00

Výsledok, ktorý celú justíciu prekvapil. Zo súboja dvoch sudcovských organizácií vyšlo víťazne Združenie sudcov Slovenska, ktorého nominanti do Súdnej rady uspeli všetci.

úvo, méry, kubovič, táborská,

Na šéfovi ÚVO sa koaličná vláda nezhodla

24.05.2017 19:39

Všetko sa začne odznovu, vládu ani jeden z troch kandidátov na post šéfa Úradu pre verejné obstarávanie v stredu nepresvedčil.

ministerstvo obrany

Vojenské hodnosti udelené politikom preverujú

24.05.2017 18:48

Vojenské hodnosti, ktoré udelil krátko pred parlamentnými voľbami v roku 2016 bývalý minister obrany Martin Glváč (Smer), možno nie sú platné.

Artur Bekmatov

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 186097x
Priemerná čítanosť článkov: 3511x

Autor blogu

Kategórie