Založ si blog

My pójdeme do tankoch. .. na Biľaka!

Alojz Hlina sa stal známy najmä kvôli svojim protislotovským postojom. Kritizoval jeho správanie sa, vystupovanie na verejnosti, či výroky. Po marcových voľbách, ktoré znamenali koniec Slotovej poslaneckej kariéry, mu dokonca zorganizoval goodbye party.

V posledný augustový deň pritiahol Hlina starý sovietsky tank pred dom Vasila Biľaka. Čo tým dokázal? Jednoznačne to, že od Slotových praktík nemá ďaleko. Naopak, prekonáva ho. Pokým Slota len hovoril o tom, že nasadne do tanku a pôjde na Budapešť (aj to v podnapitom stave), Hlina skutočne nasadol na tank a prišiel pred Biľakov dom. Za triezva.

Nevadí mu, že slovenská armáda nemá už ani len tú T-72, na akej prišiel pred Biľakov dom.

Nevadí mu, že po 1989 si stovky zlodejov štátneho majetku postavili vily sto krát honosnejšie ako je tá Biľakova.

Nevadí mu, že za potraviny musíme doslova každý deň platiť stále viac.

Nevadí mu, že máme 6. najvyššiu nezamestnanosť v EÚ.

Jemu, poslancovi NR SR, toto všetko nevadí. Vadí mu Biľak.

 

Slovenskí presstitúti v službách propagandy

12.09.2014

Pravidelne čítajúc správy a komentáre v slovenských médiách vidím, že spolu so zvyšovaním napätia medzi Ruskom a Západom sa názorová pluralita v slovenských médiách prepadá stále hlbšie viac »

Karol Polák: „Socializmus má k demokracii bližšie ako kapitalizmus. “

16.06.2014

Jeho nezameniteľný barytón približoval divákom v Československu počas niekoľkých desaťročí stovky športových prenosov. Bol pri všetkých úspechoch športovcov ČSSR. Napriek tomu, že jeho viac »

Novinárska servilnosť a voľby na Ukrajine a v Sýrii

05.06.2014

Z dôb socializmu je známy taký vtip na manipulačné praktiky vtedajšej žurnalistiky: „ Sovietsky vodca L.I. Brežnev si na návšteve USA dá preteky v behu na 100m s americkým prezidentom Jimmym viac »

Nadácia Aigyptos

Nadácia Aigyptos

27.03.2017 23:12

Nadácia Aigyptos podporuje rozvoj slovenskej egyptológie. Je platformou pre odborníkov i laikov, ktorí sa zaujímajú o históriu a kultúru starovekého Egypta.

Asociácia polio v SR - RŠO SZTP

27.03.2017 22:58

Sme republiková špecifická organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých združujúca ľudí, ktorí v ranom detstve prekonali detskú obrnu (poliomyelitídu).

Thomas de Maiziere

De Maiziere pohrozil krajinám, ktoré nechcú odmietnutých migrantov

27.03.2017 22:42

Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere požaduje vyvodenie dôsledkov pre krajiny, ktoré nechcú prijať odmietnutých migrantov.

Kiska, Izrael, lekár, operácia, Haifa

Kiska na návšteve Izraela: Zdieľanie skúseností je cestou k úspechu

27.03.2017 22:21

Unikátna univerzita musí mať špičkových študentov a profesorov, musí slúžiť štátu, spoločnosti a meniť ju. Uviedol Kiska na pôde technickej univerzity Technion v Haife.

Artur Bekmatov

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 183872x
Priemerná čítanosť článkov: 3469x

Autor blogu

Kategórie